VietnamTravel - Automobily - Auto

Na Mekongu...

Na to že bude jedna hodina po poledni a v pět odpoledne musím být pro nové klienty na letišti   je auto ve stavu nepojízdném. :) Makáme na něm tři a to by bylo aby jsme to nestihli...

7.8.2019

Všem přátelům, kamarádům, a v neposlední řadě rodině, bych velmi rád poděkoval za přání k mým včerejším narozeninám!

Co mě ovšem nejvíce překvapilo, byl celkový počet emailů, Messengerů atd.. Bylo Vás přes 600...!!! Vaše slova mě velmi potěšila.

Děkuji Vám :)

PS: Fotka z posledního tripu, kterou fotil Fanda Staud - http://www.photostaud.com/

Už při poslední cestě začínaly sesuvy, a tak trochu se obávám, že od zítřka to bude mnohem, mnohem horší... :)

Lexus LX 570 - V8, 5,7l petrol.

Příprava auta pro sezonu 2019 do Laosu.

Je to stále stejný... včera našel proud čtyřikrát (z toho jednou 13 hod.), a dneska nešel pro jistotu vůbec. Krátce po setmění se každý den znatelně ochlazuje (o dobrých 8-10°C), a navíc dnes díky výpadku proudu byla tma jako v pytli, bylo nebe plné hvězd. Vzal jsem stativ a udělal jsem fotku... :) 

První úspěšná cesta s novým autem pro rok 2018... :)

Výsledkem prvního dne je jedna zničená guma a díky špatnému benzínu auto odmítá jet. Aby toho nebylo málo, tak jsem doma zapomněl komplet všechno nářadí (včetně klíče na kola)
Zkrátka když se daří, tak se daří...

Tenhle trip, alespoň co se neprůchodnosti cest (přívalové deště, sesuvy) byl za celou dobu co s klienty jezdím asi tím nejnáročnějším... Ovšem když se vyčasilo - viz. foto, tak to byla romantika. :)

Prašné cesty ve středohoří.

Červený jíl šíleně práší, ale to není nic proti tomu, když do něj zaprší... mazlavé bahno je pro většinu klientů jedním z těžko zapomenutelných zážitků. :)

S klienty na návštěvě etnické menšiny Kinh.

Se skupinou šesti klientů v pouštích...

Tenhle snímek byl zveřejněný na Facebooku. Opravdu mě pobavil a potěšil.

"Jiří Zajíc u Ho Chi Minh Mausoleum. Autorem je Kája." Kája Hirš, byl ve Vietnamu již dvakrát. Foto - Kája sedí na střeše vedle Lili.

Práce, která sice vedla na dané místo, ale museli bychom jet buldozerem. A ten jsme bohužel sebou neměli... S tripu s Ondřejem Zárubou.

Chčije a chčije.

Ještě pár hodin a plaveme...

Nové auto pro zbytek roku 2016, a pevně věřím, že také pro rok 2017. Jedná se o stejný typ Toyoty Landcruiser, která je oproti stávající o několik let mladší, a hlavně s pětinovým nájezdem kilometrů. Na autě jsem nechal udělat hned několik úprav. Mezi ty nejdůležitější rozhodně patří kompletní uzávěrky diferenciálů a speciální kapalino-plynové tlumiče, které jednak zpříjemní jízdu po rozbitých silnicích, ale především díky zvýšení světlosti vozidla o 10 cm, usnadní průchodnost terénem.

Od dnešního dne nic nebrání tomu, abychom se společně vydali na ta nejzajímavější místa Vietnamu. :)

 
 
Powered by Phoca Gallery