Stanovy - VietnamTravel

Vážení přátele,

v www prvé řadě bych rád poděkoval všem těm z Vás, kteří v minulých třech letech využili moje služby. Zprvu moje (jako fyzické osoby), a od loňského roku jako naší CK VietnamTravel. K dnešnímu dni Vás bylo více jak šest set pro které jsme nějakým způsobem pracovali! Toto číslo nám dělá velikou radost, ale zároveň nás zavazuje k jistým povinnostem. Od samého počátku jsem své služby postavili na exkluzivitě privátního průvodcovství po Vietnamu, a počínaje prosincem 2013 rozšířené také o Kambodžu.

Exkluzivitou a individuálním přístupem se bude CK VietnamTravel držet i nadále!

Abychom mohli i nadále zaručovat minimálně stejný standart služeb a servisu, a na základě zkušeností a požadavků z Vaší strany, jsme se rozhodli o zpřehlednění a zjednodušení nabídky našich služeb.

K tomuto kroku, nás vyjma výše popsaného, vedlo ještě několik dalších faktorů.

Tím prvním je bezpochyby čas. Pracuji s klienty sám, a dnů v roce nepřibývá.

Zadruhé administrativní a byrokratická stránka.

Zatřetí "Vietnam není Thajsko" - alespoň mimo několika málo turistických center.

Celkově lze říci, že cestování a pohyb po Vietnamu sebou přináší mnohá úskalí. Všelijakými povoleními počínaje, přes různé lokální zákazy a změny, až po hlášení pohybu auta a jazykovou barieru (mnohdy i v samých centrech turistického ruchu). Ale nejen to. Ubytovací kapacity v těch nejzajímavějších oblastech, jsou značně omezené a zároveň nejsou připravené pro turistický ruch.

Všechny tyto "záludnosti", jsou nadruhou stranu, díky naší znalosti prostředí, zároveň naší velkou devizou. Jsem přesvědčený o tom, že jedině tímto způsobem můžeme klientům umožnit, aby poznali skutečný a opravdový Vietnam.

 

Co požadujeme k zajištění Vaší maximální spokojenosti?

 

1.) Maximálně 6 osob ve skupině, který je daný počtem sedadel v automobilu. U motocyklů maximální počet účastníků do 5 osob.

2.) Nevytvářeli jsme skupiny, a ani v budoucnu nebudeme spojovat sobě neznámé osoby. Naopak i nadále budeme poskytovat novým klientům kontakt na jiné zájemce, kteří nechtějí jet sami. Ovšem domluva je pouze mezi nimi. Důvod je jednoduchý. Společně trávíme (nezřídka v omezeném prostoru auta) 16-18 hodin denně a více jak 21 dní v kuse. Počasí, hustota dopravy, nespolehlivost vietnamských služeb - trajekty atd., jsou jen malou ukázkou toho, co všechno je možné. Je proto více než dobré, aby se lidé alespoň částečně znali. Moje zkušenost je taková, že takto vytvořené skupinky jsou následně "stejného ražení" - tzn. mají podobné zájmy atd.

3.) Na základě Vašich požadavků, priorit a zájmů, budeme i nadále vytvářet harmonogram Vaší cesty individuálně k Vaší maximální spokojenosti.

4.) Zarezervování termínu následuje v momentě zaplacení 30% zálohy, minimálně jeden měsíc před plánovanou cestou. K tomuto kroku jsem přistoupil na základě několika málo neblahých zkušeností před dvěma roky, a který je od založení CK nezbytný. Jedná se o zcela bezpečný způsob, který je nespočetněkrát vyzkoušený ke spokojenosti na obou stranách.

5.) Pro Českou a Slovenskou klientelu bude i nadále průvodce/řidič výhradně Jiří Zajíc.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

 

1.) Prožijete dovolenou nabitou dobrodružstvím a zážitky všeho druhu.

2.) Navštívíme společně oblasti, do kterých se běžně nejezdí, a kde dodnes koukají na člověka s bílou tváří jako na tvora z jiné planety. Dále navštívíme místa autonomních oblastí, do nichž se jinak bez patřičných povolení nedostanete. Projedeme také například deltou Mekongu, která je protkána stovkami kanálů a desítkami mostů a dřevěných provizorních přejezdů. Navštívíme NP, rýžové terasy, čajové plantáže, khmerské oblasti, náhorní plošiny, jeskyně, jezera a vodopády atd.

3.) Budete se moci na vlastní oči přesvědčit, jaký je opravdový každodenní život domorodých obyvatel a lidí etnických menšin. Seznámíte se s jejich způsobem života, kulturou, architekturou atd.

4.) Společně navštívíme výrobny všeho druhu. Můžeme navštívit další zajímavá místa jako jsou např. zlatokopové pracující hluboko v džungli atd..

5.) Navštívíme ať na pevnině, nebo na ostrově, zapadlé mnohakilometrové pláže, kde vyjma palem, bílého/zlatého písku a rybářů s tradičními loďkami, nepotkáte živou duši. Stejně tak můžeme podniknout noční rybolov s oštěpem na jezeře, nebo rybolov na moři. Denní/noční tripy do džungle, případně tripy k osamoceným stavením lidí etnik žijících vysoko v horách. Prozkoumáme s pomocí přenosných světel hluboké krasové jeskyně, případně pojedeme na kajaku po jezerech za opicemi či orchidejemi, upečeme si na pláži krevety, nebo v kopcích jesetera... Možností je tolik, že bych mohl popsat několik stran.

6.) Navštívíme nejznámější turistická místa a města po celém Vietnamu.

7.) Můžeme nabídnout speciální expediční výpravy zaměřené na entomollogii, birdwatching, speleologii, mineralogii, rybaření , fotografii apod. Potřebná povolení vyřídím osobně na základě mojí užší spolupráce s přírodovědnou fakultou, a několika ochrannými spolky.

8.) Po vzájemné domluvě můžeme zajistit kurzy vaření zcela individuálně a autenticky v domácnostech (včetně etnik a jejich černých kuchyní) napříč celým Vietnamem.

9.) Ubytování během pobytu záleží pouze a jen na Vašich představách a požadavcích (na místech kde je to možné). Počínaje tradičními dřevěnými domy, až po 4-5* resorty u moře.

10.) Exkluzivně zajišťujeme pro naše klienty dlouhodobé (od jednoho měsíce) privátní pobyty na ostrově Phu Quoc. Včetně servisu!

11.) Zajišťujeme kompletně celý program po Vietnamz bez průvodce s 24hod. se servisem po telefonu. (taxi, letenky, lístky, hotely, pronájmy, tripy...).

10.) A mnohé další nepopsané aktivity dle Vašich představ a přání.

 

Veškerá nabídka služeb (vyjma ubytování) je ve stoprocentní režii CK VietnamTravel.

 

Vaše spokojenost je přímo úměrná s naší úspěšností!

Děkujeme Vám za projevenou důvěru! VietnamTravel